Skip to main content

O nás

Nachádzame sa v malebnom srdci dedinky Jacovce, kde sme v priestoroch historickej pálenice z roku 1909 zakorenení v bohatej tradícii pálenia. Dodržiavame odkaz našich predchodcov a prenášame ich remeselné zručnosti do súčasnosti. V roku 2019 sme založili náš remeselný liehovar Shake the Pear Distillery a vydali sa na cestu vytvárať jedinečné produkty pre tých, ktorí sa túžia objaviť nové a kvalitné chute.

Dnes možno využívame modernejšie technológie ako naši predchodcovia, ale vždy sa snažíme zachovať rovnaké tradície a postupy, ktoré oceňovali. Našim poslaním je vytvárať exkluzívne destiláty z kvalitného ovocia, ktoré vás očaria svojou jedinečnosťou a bohatými chuťami.

Každý destilát, ktorý opúšťa naše dvere, je výsledkom precíznej ručnej práce a starostlivosti o detaily. Sme hrdí na to, že sme schopní priniesť do vášho pohára jedinečný zážitok, ktorý oslavuje rozmanitosť prírody a umenie destilácie.

Bez ohľadu na to, či ste odborník na destiláty alebo sa len chystáte objaviť tento svet, pozývame vás na nezabudnuteľnú cestu svetom ovocných destilátov. Prechádzajte našou stránkou, objavujte našu ponuku a ochutnajte najlepšie, čo príroda a naše remeselné srdce môže ponúknuť.

Vychutnajte si momenty radosti a zážitky plné ovocných aróm, ktoré s láskou a odhodlaním vytvárame v našom remeselnom liehovare. Tešíme sa na spoločné putovanie svetom nepoznaných chutí. Srdečne vás vítame v Shake the Pear Distillery.

Náš Instagram